Turkish Arabic Azerbaijani English French Georgian German Italian Russian Spanish Swedish

Haberler / Duyurular

Özel Ataköy Hastanesinde uluslararası eğitim toplantılarına devam

 

 

Obezite cerrahisinin en püf noktalarının ele alındığı ve aylık düzenlenen "Dillemans Obesity Surgery Academy" kurslarının 6. toplantısını bugün tamamladık.  Bu defa kendi merkezimiz harici 5 farklı merkezden katılım oldu (Belçika-Dubai-İstanbul-Londra) Özel Ataköy hastanesinde gerçekleşen bu etkinliğimiz, Op. Dr. Fakı Akın yönetiminde her ayın son perşembe günü geleneksel hale geldi.. 

 

 

 

Just finished the sixth edition of the "Dillemans Obesity Surgery Academy" at the Özel Ataköy Hospital where we discussed several interesting/difficult obesity surgery cases during an international simultaneous videoconference organized by Dr. Bruno Dillemans (Belgium). This time, out set-up expanded and six different centers participated (Belgium/UAE/UK and our center in İstanbul).
Faki Akin, MD, organizator of the Turkey section, will continue to cooperate with these conferences on monthly base. 

 

Cengiz Kurtoğlu mide küçültme operasyonu geçirdi

 

Fazla kilolarından şikayetçi olan ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, 1 haziran çarşamba günü mide küçültme operasyonu geçirdi.

Operasyonu gerçekleştiren Op. Dr. Fakı Akın müdahelenin başarıyla sonuçlandığını ve Cengiz bey de RNY Gastrik Bypass operasyonu uygulandığını açıkladı.

İstanbul Özel Ataköy hastanesinde gerçekleşen operasyonun yaklaşık bir saat sürdüğünü anlatan doktoru, operasyon sonrası hiç bir sıkıntı yaşanmadığını açıkladı. 

Operasyondan 48 saat sonra Cengiz Kurtoğlu sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

Kendisine "Yeni Bir Beden, Yeni Bir Hayat" sloganıyla nice sağlıklı, mutlu günler dileriz.

 

Kanaltürk - Mide Küçültme ameliyatları - Op. Dr. Fakı AKIN (17/09/2015) 

 

 

 

Genel Cerrah Op. Dr. Fakı AKIN Mide küçültme operayonlarını değerlendirdi. 

Kaçıranlar için tekrarını yayınlıyoruz. 

 

 

GSM: +90 544 345 12 58

 

VİDEO için tıklayın

 

Websayfamızın VİDEO bölümü güncellendi. 

 

Obezite Cerrahi uzmanı Op. Dr. Fakı AKIN 'ın bugüne kadar katılmış olduğu programların özetlerinin yer aldığı MEDYA-TV bölümümüz güncellendi.

Obezite Cerrahisi hakkında merak edilenleri, ameliyat çeşitlerini, kim hangi ameliyatı olmalı veya olmamalı.. Bunları merak ediyorsanız bu videolar'da cevaplarını bulabileceksiniz.

 

İyi seyirler...

 

LİNK: MEDYA-TV bölümü (videolar)

 

SEVİLEN SUNUCU KARACAN, MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLDU

Ekranların sevilen sunucusu ve komedyeni Okan Karacan, aşırı kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı oldu.
Ekranların sevilen sunucusu ve komedyeni Okan Karacan, geçtiğimiz aylarda kendi çabalarıyla 40 kilo vererek herkesi şaşırtmıştı. Fakat geçen zamanda verdiği kiloları geri alan ve zamanla kilolarından daha da şikayetçi olan Okan Karacan sonunda ameliyat olmaya karar verdi.
Eşinin 33 haftalık hamile olduğunu söyleyen Karaca, yakında bir erkek çocuğu olacağını ve çocuğuyla daha çok ilgilenmek, oyunlar oynamak, sağlıklı bir baba olmak için kısacası hayata tekrardan başlamak için dün Sabah saatlerinde 131 kilo ile geldiği Özel Ataköy Hastanesi’nde Op.Dr. Fakı Akın Tarafından RNY Gastric Bypass Mide Bypass Ameliyatı oldu. Ameliyatı başarıyla gerçekleştirilen Okan Karaca’nın yarın taburcu olacağı belirtildi.


RNY GASTRİC BYPASS AMELİYATI NEDİR ?
Roux-en-Y Gastrik Bypass Amerika başta olmak üzere bütün dünyada en sık uygulanan obezite cerrahisi ameliyatıdır. Roux-en-Y Gastrik Bypass hem mide hacmini küçülten hem de emilim kısıtlayan bir ameliyattır. Yediğiniz gıdaların miktarını azaltır,aynı zamanda alınan besinlerin emiliminin bir kısmının azalmasını sağlar. Bütün obezite ameliyatları gibi Roux-en-Y Gastrik Bypass ameliyatı da Diyet ve egzersiz ile kilo veremeyen şişman hastalara uygulanır. Roux-en-Y Gastrik Bypass diyetler ve ağır egzersizlerle veremediğiniz fazla kilolarınızı sizi zorlamadan ve çok kısa sürede vermenizi sağlar.

 

TV24 - Mide Bypass ameliyatı - Op. Dr. Fakı AKIN (20/02/2015) 

 

 

 

Özel Ataköy Hastanesi Obezite Cer. Uzm. Dr. Fakı AKIN Mide Bypass Ameliyatını değerlendirdi. Kaçıranlar için tekrarını yayınlıyoruz. 

 

 

GSM: +90 544 345 12 58

 

 

VİDEO için tıklayınız 

  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  Sonraki 
  •  Son 

Telefon

7/24 bize ulaşabilirsiniz

GSM  :  +90 544 345 12 58

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green Blue Brown Yellow

Body

Background Color
Text Color
Background Image for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family